ŁÓDZKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. dziękuje firmie DEKOREX s.c. za dostarczenie oraz montaż rusztowania niezbędnego do zabezpieczenia technicznego jednego z wydarzeń odbywających się w powierzchniach konferencyjnych zespołu budynków pofabrycznych L. Grohmana - siedziba ŁSSE S.A.

Państwa pomoc oraz zaangażowanie okazały się nieocenione przy realizacji ww. przedsięwzięcia.

Dyrektor Biura Zarządu
Prokurent

Joanna Chojnacka

„KAKADRYL” Michał Jurewicz / Solec Kujawski

 

PHU „Kakadryl” wskazuje firmę P.R.B. „Dekorex” z siedzibą w Pabianicach Pawlikowice 3c jako godnego polecenia partnera biznesowego.

W ramach zawartej umowy firma Dekorex wynajmowała rusztowania aluminiowe przejezdne, drabiny aluminiowe.

Kontrahent sprostał naszym wymaganiom. Priorytetem Firmy Dekorex jest zadowolenie nabywcy, dlatego od A do Z współpraca jest z maksymalnym poświęceniem. Potrzeby nasze przy rozbudowie Drogi Ekspresowej S8 na odcinku węzeł Łask - Tuszyn zostały przez firmę Dekorex celnie zrozumiane. Współpraca nasza rozpoczęła się w kwietniu 2013 roku i trwa nadal - okazała się bardzo efektywna.

Niewątpliwym atrybutem firmy Dekorex jest rzetelne realizowanie potrzeb Klienta i dopasowanie do nich swojej oferty.

Wynajmijcie ich a Sami się przekonacie !
Polecam

PHU „KAKADRYL”
Michał Jurewicz

MCKB Sp. z o.o. / Łódż

MCKB Sp. z o.o. zaświadcza, iż od 2006 roku współpracuje z firmą P.R.B. „Dekorex” S.C. K. Krawczyk, Z. Kierzek z siedzibą w Pabianicach, Rydzyny 131/11 w zakresie dostawy i wynajmu rusztowań elewacyjnych, aluminiowych, ogrodzenia ażurowego, ogrodzenia zaporowego podczas niżej wymienionych (zakończonych i trwających) realizacji:

 • Arncor Flexibles Reflex w Łodzi ul. Józefów 64 d
 • ŁSSE (Adaptacja i Rehabilitacja Zespołu Budynków Pofabrycznych) w Łodzi ul. Tymienieckiego 22/24
 • Fabryka ABB w Aleksandrowie łódzkim ul. Placydowska 27
 • Fabryka ABB w Aleksandrowie łódzkim ul. Placydowska 27
 • Hala produkcyjno-magazynowa w Łodzi ul. Rokicińska 156
 • HT Lancet Sp. z o.o. w Łęczycy ul. Lotnicza 21 H
 • Inwestycje w formule Design & Build w Łodzi ul. Rokicińska 168
 • Procter & Gamble (rozbudowa zakładu) w Aleksandrowie Łódzkim ul. 11 Listopada 103A
 • Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o. rozbudowa magazynu w Nowym Dworze Mazowieckim ul. Okunin 1
 • SWM (przebudowa części hali F Tulipan Park) w Strykowie Smolice 1L
 • 3M (rozbudowa zakładu) we Wrocławiu ul. Kowalska 143 (w trkcie realizacji)
 • Takeda Pharma w Łyszkowicach (budowa bud. biurowego) ul. Księstwa Łowickiego 12 (w trakcie realizacji)

W zakres usług wykonywanych przez Dekorex wchodziły także każdorazowo: montaż i demontaż rusztowań. Prace te były prowadzone sprawnie, terminowo, z zachowaniem przestrzegania zasad BHP, a zamontowane rusztowania zawsze były w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Z pełnym przekonaniem polecamy firmę DEKOREX S.C. jako rzetelnego i wiarygodnego partnera przy realizacji inwestycji wymagających zastosowania rusztowań elewacyjnych i aluminiowych, a także ogrodzeń przestawnych czy zaporowych.

Michał Frandzel
CZŁONEK ZARZĄDU

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Powstańców 1863r. w Sędziejowicach

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Powstańców 1863r. w Sędziejowicach składa podziękowanie dla firmy DEKOREX z Pabianic za współpracę i okazaną pomoc w przygotowaniu uroczystości związanych ze 150 rocznicą bitwy Sędziejowickiej pod dowództwem generała Edmunda Tacznowskiego, która odbyła się 26.08.1863r.

Dziękujemy za włączenie się w/w uroczystości patriotyczno-wychowawcze.

DYREKTOR
mgr Barbara Gawor

Parafia p.w. Trójcy Przenajświętszej w Pabianicach

Firma P.R.B. „Dekorex” S.C. K. Krawczyk, Z. Kierzek, wynajmowała rusztowanie elewacyjne dla Parafii p.w. Trójcy Przenajświętszej w Pabianicach w okresie od 22.04.2013r. do 16.06.2013r. Montaż rusztowania elewacyjnego na wieży kościoła parafialnego wykonali uprawnieni montażyści zgodnie z instrukcją montażu i przepisami BHP. Firma w trosce o bezpieczeństwo wykonała również zabezpieczenie rusztowania siatką, a teren wkoło wieży odizolowano ogrodzeniami tymczasowymi.

Firmę P.R.B. „Dekorex” S.C. K. Krawczyk, Z. Kierzek cechowała solidność, rzetelność i profesjonalizm. Prace związane z montażem i demontażem przebiegały sprawnie, terminowo zgodnie z warunkami umowy.
Biorąc pod uwagę powyższe atuty firma jest godna polecenia.

Proboszcz
ks. kan. Jerzy Rzepkowski

Studio 3 Sp. z o.o. S.K.A. / Lublin

STUDIO 3 potwierdza niniejszym swoją stała, harmonijną współpracę z firmą P.R.B. „Dekorex” S.C. K. Krawczyk, Z. Kierzek z siedzibą w Pabianicach, Rydzyny 131/11 m.in. podczas inwestycji w Łodzi - Apartamenty SOLARIS PARK ul. TUWIMA 15. Firma Dekorex świadczyła usługi wynajmu i montażu rusztowań elewacyjnych, a powierzone zadania wykonywała całkowicie profesjonalnie, dokładając wszelkich starań, by w pełni zaspokoić nasze oczekiwania.

Hanna Klimczak
CZŁONEK ZARZĄDU

Zakład Remontowo-Budowlany Andrzej Wudarczyk

Zakład Remontowo-Budowlany Andrzej Wudarczyk z siedzbą w Łodzi na ulicy Lokatorskiej 17 m.99 poświadcza. iż firma P.R.B. „Dekorex” S.C. K. Krawczyk, Z. Kierzek z siedzibą w Pabianicach, Rydzyny 131/11 wykonując prace montażowe rusztowań elewacyjnych na Kamienicy w Łodzi ulica Piotrkowska 76/77 w okresie 03.09 - 17.12.2012r, wykazała się wysoką jakością zleconej pracy. Ponadto firma Dekorex wykazała się solidnym i terminowym wykonaniem, szybko i sprawnie zgodnie z wymogami bezpieczeństwa pracy montowała i demontowała rusztowania, co w przypadku prac remontowych na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi ma bardzo duże znaczenie. Ulica ta jest osią aglomeracji łódzkiej - jest to centrum kulturalne, polityczne, sentymentalne, handlowe i biznesowe.
Poziom wykonywanych prac przez firmę Dekorex był profesjonalny i odpowiadał moim potrzebom i wymaganiom.

Andrzej Wudarczyk

 

nasi klienci