Referencje-ZBB

  ZBB Firma Budowana Zbigniew Biernat rekomenduje firmęP.R.B. "Dekorex" s.c. K. Krawczyk, 2, Kierzek z siedzibą w Pabianice 195-200), Rydzyny 131/11 jako godną polecenia firmę specjalizującą się w rusztowaniach elewacyjnych.
  Współpraca rozpoczęła się w roku 2010 i trwa nadał, ponieważ jest bardzo efektywna. Zakres współpracy zawiera montaż, wynajem rusztowań fasadowych w ilości 4824m* oraz wynajem rusztowań aluminiowych, podpory stropowe, zsypy budowlane na obiekcie w Dobroniu ul. Słowackiego 7.
  Kontakt z wykonawcą należy do udanych, ze względu na pewną Jakość usługi, zachowanie wszelkich zasad zgodnych m sztuką budowlaną, DTR i instrukcją montaży wydaną przez producenta.
  W biznesie nic tak nie liczy się jak dotrzymywanie terminów - polecany przedsiębiorca dobrze to rozumie. Firma, zasługuje na uznanie ze względu na swoją elastyczność w ustalaniu czasu wykonania zamówienia do potrzeb klienta.
  Zaufanie wobec przedsiębiorstwa nie zostało nadużyte pod żadnym względem. Jedną z zalet rekomendowanej firmy są wyjątkowo wysokie standardy bezpieczeństwa stosowane w trakcie pracy z klientem.

Polecam
Zbigniew Biernat
Właściciel

nasi klienci