Montaż rusztowań w kościołach

Każdy kościół ze względu na pełnioną funkcję i rangę w strukturze przestrzennej stanowią ważny i charakterystyczny element. Świątynie są stale użytkowanymi obiektami kultu, dlatego też ustawiane rusztowania w tych obiektach wymagają szczególnego zachowania ostrożności przy montażu zachowując przy tym należyty szacunek dla tego miejsca. Wnętrza kościołów są rozmaite, często stawiają nowe wyzwania montażowe dla naszej kadry montażowej, dlatego też nasze wieloletnie doświadczenie w rusztowaniach pozwala nam pokonać utrudnienia architektoniczne.

Wynajem rusztowań w obiektach polega głównie na:

  •  Montaż Platform sufitowe z rusztowań, które służą do renowacji sklepień itp.
  •  Montaż pojedynczych kolumny aluminiowe, które służą do renowacji figur, czy wymiany oświetlenia itp.

Realizacje - rusztowania w kościołach

Rusztowania w kościołach - nasze realizacje:

rusztowania w kościołach rusztowania w kościołach

Montaż i wynajem rusztowania fasadowego na Kaplicy Cmentarnej w Pabianicach ul. Kilińskiego. Montażyści wykonali na tym obiekcie konstrukcję z rusztowań zawieszoną na dźwigarach, co ułatwiło ekipie remontowej wymianę pokrycia dachowego oraz odświeżenie elementów zabytkowych zamieszczonych na wieży.

rusztowania w kościołach rusztowania w kościołach

Montaż i wynajem rusztowań aluminiowych w Parafii św. Faustyny Kowalskiej w Łasku ul. Batorego 41. Lekkie rusztowania aluminiowe przejezdne umożliwiły swobodne poruszanie się po kościele artystom wykonującym freski na ścianach i suficie.

rusztowania-elewacyjne rusztowania-elewacyjne

Montaż i wynajem rusztowania ramowego w Parafii Opaczności Bożej w Łodzi ul. Okulińskiego 26. Wieża kościelna została obstawiona rusztowaniem fasadowym na wysokość 22m w celu konserwacji krzyża.

nasi klienci