Rusztowania aluminiowe przejezdne

Rusztowania aluminiowe przejezdne są stosowane do prac budowlanych, wszelkich prac wykończeniowych i montażowych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.
Wynajmowane rusztowania aluminiowe przez firmę „Dekorex” oszczędzają czas i zapewniają komfort pracownikom na budowie. Dzięki samozatrzaskowym zaciskom montaż i demontaż odbywa się sprawnie i szybko, bez użycia narzędzi. Konstrukcja wykonana jest z anodowanego aluminium co daje lekkość i trwałość. Ramy zbudowane są z rur Ø 50mm i szczeble Ø 50mm z powierzchnią ryflowaną na całym obwodzie. Konstrukcja szczeblowa ram, dzięki antypoślizgowym szczeblom, zapewnia bezpieczeństwo wchodzącym na rusztowanie. Rusztowania te, dzięki regulacji w zespołach jezdnych zapewniają precyzyjne wypoziomowanie konstrukcji, po ustawieniu w wybranym miejscu zabezpiecza się je za pomocą hamulca nożnego.
Wysokość pomostów można regulować na szczeblach co 25cm. Podesty wykonane są ze sklejki z antypoślizgową powierzchnią, co sprawia, że są łatwe do utrzymania w czystości i odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych.
Rusztowania aluminiowe przejezdne posiadają certyfikat Bezpieczeństwa wydany przez Instytut mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.

SPECYFIKACJA WYNAJMOWANYCH RUSZTOWAŃ ALUMINIOWYCH
rusztowania aluminiowe rusztowania aluminiowe rusztowania aluminiowe rusztowania aluminiowe
Wymiary podestu - powierzchnia robocza
0,52 x 1,50 0,52 x 1,90 0,76 x 2,00 0,76 x 3,00 1,35 x 2,00 1,35 x 3,00
RA 330

więcej...

RA 600

więcej...

RA 1120

więcej...

RA 1130

więcej...

RA 1120S

więcej...

RA 1130S

więcej...

Chcesz zaoszczędzić na czasie
i zapewnić sobie wygodę na budowie ?
Lepiej nie mogłeś trafić !
WYNAJMIJ RUSZTOWANIE ALUMINIOWE !

nasi klienci